Assassin's Creed: Brotherhood of Venice

Assassin's Creed: Brotherhood of Venice

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
30-90 min.
více méně
Doporučený věk:
Původní vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Assassin's Creed: Brotherhood of Venice je kooperativní figurková desková hra odehrávající se v srdci italské renesance prostřednictvím příběhové kampaně 26 "vzpomínek" v Benátkách roku 1509. Vyberte si své zabijáky podle jejich jedinečných schopností, zvyšujte jejich úroveň v průběhu kampaně a odemykejte nové schopnosti pro každého z nich.

Bojujte nebo zůstaňte inkognito díky vybavení nalezenému v truhlách nebo vyrobenému Leonardem da Vincim. Vyhýbejte se pronásledovatelům šplháním po střechách a věžích, poté se synchronizujte a odhalte nové herní prvky. Podplácejte nepřátele, využívejte tajné úkryty k úniku před hlídkami a otáčejte mechanismy, abyste změnili rozložení úrovně. Po každé vzpomínce se vraťte do svého ústředí, abyste si vyléčili rány, zvýšili slávu svého bratrstva a vyrobili speciální vybavení. Hra obsahuje systém ukládání, který umožňuje měnit počet hráčů v jednotlivých kampaních a úroveň hry se přizpůsobuje počtu hráčů.

Maloobchodní edice hry Assassin's Creed: Brotherhood of Venice obsahuje stejné scénáře jako původní vydání na Kickstarteru, a tedy i stejný herní zážitek. Změnilo se pouze to, že všechny miniatury kromě pěti detailních figurek asasínů byly nahrazeny kartonovými figurkami, takže hra obsahuje 5 miniatur, 139 stojánků, 6 tajných obálek, 41 destiček a více než 400 karet.

V zapečetěných obálkách čeká mnoho překvapení. Seznamte se s mnoha známými osobnostmi, se kterými jste se setkali ve videohrách Assassin's Creed, a také se čtyřmi unikátními osobnostmi vytvořenými speciálně pro tuto hru.

zobrazit více zobrazit méně

Nominace her na ocenění Zlatá kostka jsou v plném proudu

Přispějte svým hlasem a zvolte ty nejlepší hry roku 2023.

Odstartovala kickstarterová kampaň kambodžského rozšíření pro Assassin’s Creed

Zároveň jde o příležitost pořídit si původní verzi hry se všemi rozšířeními.

Assassin's Creed: Brotherhood of Venice zavede hráče v novém rozšíření do jihovýchodní Asie

Nebezpeční zabijáci v džungli, ať už je řeč o assassinech, nebo kobrách.

Blíží se české vydání her Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice, karetních Star Wars a Pišk.o.rek

Začněte si pomalu brousit své skryté čepele, světelné meče a piškvorky.

Ezio už řádí na Kickstarteru v deskovce Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice

Napodruhé to třeba vyjde. Série Assassin’s Creed se dočkala své stolní verze před čtyřmi lety, ale bohužel si ji vzalo na triko studio plodící jednu marnost s licencí za druhou. Od Assassin’s Creed: Arena proto dejte ruce pryč (hra připomíná víc šachy než cokoliv spojeného s předlohou). Nicméně novinka Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice už vypadá jako důstojná adaptace, která si rozhodně zaslouží pozornost.

Chystá se nadějná stolní adaptace Assassin’s Creed s příběhem zasazeným do období renesance

Není to poprvé, co se někdo pokouší převést Assassin’s Creed do stolní podoby. A než začnete s nadšením hledat, dodám: bohužel. Čtyři roky stará Arena dělá videoherní sérii ostudu. Stala se obětí společnosti Cryptozoic Entertainment, která tou dobou skupovala licence a vydávala podprůměrné hry. Chystaná novinka Assassin’s Creed – Brotherhood of Venice je však od zkušeného týmu a slibuje odpovídající adaptaci.

Nejnovější články