Blood Rage

Blood Rage

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
60-90 min.
více méně
Doporučený věk:
Ilustrátoři:
Původní vydavatel:
Český vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Popis zatím nebyl vytvořen
Nic tady není
Nic tady není

Doplňte si svou kolekci digitálních deskovek s výhodným balíčkem

Videoherní adaptace Blood Rage, Hry o Trůny či Carcassonne za hubičku.

Chystá se digitální verze výborné vikinské deskovky Blood Rage

Talentovaný designér Eric M. Lang před lety odstartoval velmi úspěšnou trilogii deskovek Blood Rage, Rising Sun a Ankh: Gods of Egypt. Poslední jmenovaná před pár dny ukončila úspěšnou kickstarterovou kampaň, stejně jako to udělaly zbylé dvě hry před dní, které obě vyšly i v českém jazyce. První z nich, tedy kompetitivní řež Blood Rage, se ještě tento měsíc dočká své digitální verze.

Vybíráme z deskových her: DOOM, Kmotr a osidlování Venuše

Podzim se na hráče deskových her vyřítil jak rozjetý vlak. Pískající parní lokomotiva s urputnou pravidelností vypouští další a další boxy s malými i velkými herními zázraky. Když už máte pocit, že vydaných i plánovaných her je nevstřebatelné množství, narazí do vás plnou parou Spiel, veletrh deskových her pořádaný v německém Essenu na konci října. Vagóny zábavy rachotí všude kolem nás, a do konce roku nepřestanou. Pojďme se tedy podívat z bezpečné vzdálenosti na to, co nás v říjnu potkalo.

Blood Rage - recenze deskové hry

Krystalická forma testosteronu v podobě Vikingů prosákla do filmů, komiksů, videoher, a samozřejmě se jí nevyhnuly ani deskové hry. Zatímco řešíme, jak hrubou silou oplývající mládenci rozmlátí tlamy evropským knechtům a japonským samurajům ve For Honor, případně jatka mytických potvor ve Wolves of Midgard, můžeme přetékající adrenalin nalít do partie Blood Rage - deskové hry, která vyšla v závěru loňského roku v plné české lokalizaci.

Nejnovější články