Warhammer 40,000 Roleplay: Imperium Maledictum

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
Doporučený věk:
Autoři:
Ilustrátoři:
Původní vydavatel:
Český vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:
Hodnocení uživatelů:
Hodnocení BoardGameGeek:
-

Warhammer 40,000 Roleplay: Imperium Maledictum je duchovním nástupcem oblíbené série RPG her, kterou před více než deseti lety zahájila společnost Black Industries. Imperium Maledictum je systém založený na d100 pro hraní rolí v ponuré temnotě 41. tisíciletí a bude zahrnovat všechny nejlepší části předchozích d100 RPG her Warhammer 40,000, stejně jako vlastní oceňované hry Warhammer Fantasy Roleplay 4. edice od Cubicle 7.

Hráči se ujmou rolí občanů Impéria ve službách mocného patrona a hry se zaměří spíše na vyšetřování a společenská setkání než na boj. Impérium je smrtící místo a hráči musí postupovat opatrně, pokud chtějí přežít. Služba svému patronovi vám umožňuje pohybovat se v imperiální společnosti tam, kde ostatní nemohou. Vliv, který máte vy a váš patron na mnoho frakcí Impéria, určí, jak bude vaše vyšetřování probíhat, kam se můžete vydat a k jakým zdrojům máte přístup.

Imperium Maledictum se odehrává v Macharianském sektoru, pojmenovaném po lordu Solaru Machariovi, a umožní hráčům i GM prozkoumat tento sektor jako nikdy předtím. Základní kniha pravidel Imperium Maledictum poskytuje hráčům a GM vše, co potřebují k zahájení hry, včetně průvodce Macharianským sektorem, patronů, kterým je třeba sloužit, a nepřátel, kterým je třeba čelit. Budoucí knihy se zaměří na konkrétní frakce a umožní hráčům vžít se do rolí agentů ve službách mocného inkvizitora nebo třeba oddaných služebníků církevní hierarchie.

zobrazit více zobrazit méně
Nic tady není

Vyšlo Imperium Maledictum – nové RPG ze světa Warhammeru 40,000

Tentokrát ne za hrdiny bez bázně a hany, ale za obyčejné občany Impéria.

Nejnovější články