Sentinels of the Multiverse: Definitive Edition

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
30-60 min.
více méně
Doporučený věk:
Ilustrátoři:
Původní vydavatel:
Český vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Sentinels of the Multiverse jsou zpět a lepší než kdy dřív! Se zcela novou grafikou, zejména zjednodušenými mechanikami a novými příběhy, které můžete zažít, je to oceňovaná kooperativní komiksová karetní hra, na kterou jste čekali!

Sentinels of the Multiverse je kooperativní hra, ve které každý hráč ovládá svého hrdinu a využívá jeho sílu, schopnosti a důvtip, aby spolupracoval se svými kolegy a zachránil svět!

V každé hře bojuje tři až pět Hrdinů proti jednomu Padouchovi v nebezpečném prostředí. Hra je plně kooperativní, takže Padoucha a Prostředí neřídí vyhrazený hráč, ale ovládají je hráči otáčením karet z balíčků a dodržováním pokynů na těchto kartách.

Každý Hrdina, Padouch a Prostředí jsou reprezentováni balíčkem karet. Hrdinové a Padouši mají také karty postav, které poskytují jejich body zásahu a další informace specifické pro danou postavu.

Hra začíná tahem Padoucha, poté každého z Hrdinů v pořadí po směru hodinových ručiček kolem stolu. Kolo končí tahem prostředí. Po skončení tahu Prostředí kolo zopakujte a začněte tah Zloducha! Hra pokračuje v tomto pořadí, dokud Hrdinové nezachrání Multivesmír, nebo dokud Zloduch neporazí vměšující se Hrdiny.

Obsah:
Hrdinové: Legacy, Tachyon, Wraith, Bunker, Absolute Zero, Unity, Argent Adept, Fanatic, Captain Cosmic, Haka, Tempest, Ra

Padouši: Baron Blade, Omnitron, Grand Warlord Voss, Citizen Dawn, Matriarch, Akash'Buta

Prostředí: Megalopolis, Ruiny Atlantidy, Základna Wagnar Mars, Insula Primalis, Magmaria, Věž svobody

zobrazit více zobrazit méně