Sentinels of the Multiverse: Definitive Edition – Rook City Renegades

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
30-60 min.
více méně
Doporučený věk:
Ilustrátoři:
Původní vydavatel:
Český vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Rook City. V noci. Kult Mrákoty provádí své temné rituály a snaží se otevřít cestu svému strašlivému pánu a vládci. Kolují zvěsti o vrahovi v rudé masce, který číhá ve stínech. Ve stokách se potuluje obludná obří krysí bestie, jejíž strašlivé zuby jsou plné jedů. A nad tím vším předseda Organizace - největšího organizovaného zločineckého syndikátu, jaký kdy svět viděl - sleduje příliv a odliv svých podřízených, svých poddaných, svého města. Pokud věci potřebují praktičtější přístup, pošle svého Operativce, aby se postaral o špinavou práci.

Několik pouličních hrdinů se spojilo a říkají si Temná hlídka. Strážce Expatriette se zbraní v ruce má plány (a zbraně) pro všechny případy. Starodávný mistr bojových umění a automechanik Pan Opravář má celoživotní zkušenosti. Prokletý vyšetřovatel paranormálních jevů NightMist zná nespočet zaklínadel. Tajuplná ptačí učednice Harpyje - kdysi známá jako zlotřilá Matriarcha - je nyní ptákem jiného druhu a svou magickou moc využívá pro dobro (i když se ještě musí hodně učit ovládat). Nešťastník Setback má sice smůlu (většinu času), ale je srdcem a duší týmu, ochotný se bez rozmýšlení vrhnout do nebezpečí, aby ochránil ostatní. Jako tým mají co nabídnout, ale stále mají co dělat. Možná by se jim hodila pomoc nového hrdiny? To ukáže čas...

Sentinels of the Multiverse - Rook City Renegades rozšiřuje základní hru Sentinels of the Multiverse: Definitive Edition o novou mechaniku (Najednou!), 6 hrdinů, 9 padouchů a 5 prostředí.

zobrazit více zobrazit méně
Nic tady není
Nic tady není
Nic tady není

Nejnovější články