Sentinels of the Multiverse: Definitive Edition – Disparation

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
30-60 min.
více méně
Doporučený věk:
Ilustrátoři:
Původní vydavatel:
Český vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Multivesmír a jeho mnoho odlišných realit byl vždy místem velkého zmatku a velkého zájmu! V sešitech Sentinel Comics známých pod názvem Disparation vyšly stovky bizarních příběhů a nyní nastal čas, aby tyto příběhy zanechaly svou stopu i na vaší stolní desce!

Sentinels of the Multiverse: Disparation je nejnovějším rozšířením Definitivní edice populární kooperativní komiksové karetní hry Sentinels of the Multiverse! Mocní hrdinové stojí společně proti padouchům z odlišných realit, z nichž každý představuje hrozbu pro světy, které jsou našim hrdinům drahé - a dokonce i pro samotnou realitu!

Hrdinský vývoj zlotřilé umělé inteligence Omnitron-X cestuje časem, aby zabránil svému bývalému já zničit všechny lidi! Její chladná a vypočítavá stránka ji vede k boji proti nespravedlnosti a zlovůli, Parse je schopna vidět kousky skládačky reality a předvídat, kam mohou spadnout. Při lovu odměn v čase Chrono-Ranger ví, jak nebezpečná může být jeho kořist a jaké důsledky může mít její selhání. K.N.Y.F.E. je vždy připravena k boji, ale vzhledem k úrovni hrozeb, které se proti Multivesmíru staví, mohla si ukousnout větší sousto, než dokáže rozkousat? A psychická bojovnice z válkou zmítané budoucnosti si našla cestu do naší reality, kde Vizionářka doufá, že tuto verzi reality zachrání, než bude pozdě! Tito a další hrdinové se zapojí do boje za záchranu Multivesmíru, ale zoufalé časy si žádají různá opatření, včetně spojení s nečekanými spojenci...

Kromě přidání těchto schopných hrdinů na soupisku, Sentinels of the Multiverse: Disparation obsahuje také devět nebezpečných padouchů, pět neustále se měnících prostředí a další varianty, události, kritické události a dokonce i nové možnosti, jak různými způsoby můžete hrát se svými hrdiny podle jejich zásad.

zobrazit více zobrazit méně
Nic tady není
Nic tady není

Fajnová komiksová kooperačka Sentinels of the Multiverse dostane ještě další rozšíření

Další hrdinové, další záporáci, další prostředí i novách mechanika.

Nejnovější články