Euthia: Torment of Resurrection

Euthia: Torment of Resurrection

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
60-480 min.
více méně
Doporučený věk:
Původní vydavatel:
Český vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Euthia: Torment of Resurrection je sandboxová RPG strategie s otevřeným světem pro 1-4 hráče, kterou lze hrát kompetitivně, kooperativně nebo sólo. Vyberte si jednoho ze šesti hrdinů s různými herními styly a unikátními stromy schopností a vydejte se na širokou škálu epických fantasy dobrodružství v nekonečně hratelných scénářích. Putujte expandujícím otevřeným světem generovaným modulárními mapovými dílky, které budou při každém hraní jiné. Objevujte oblasti, kde můžete bojovat s nestvůrami, sbírat suroviny, obchodovat s obchodníky, plnit vedlejší úkoly a čelit elementárním silám. Za své činy získáváte reputaci a bohatství, takže můžete rozvíjet svého hrdinu odemykáním nových schopností a úpravou vybavení.

zobrazit více zobrazit méně
Nic tady není
Nic tady není

Obrovitá česká deskovka Euthia je zpátky na Kickstarteru s mrazivým rozšířením Cruel Frost

Český projekt pod britskými křídly vybral za noc 10 milionů korun.

Euthia se vrátí na Kickstarter již za měsíc. Bude to naposledy

Největší český projekt se řítí do cíle.

BoardGame Club: Hrajeme české fantasy RPG Euthia: Torment of Resurrection

Po delší odmlce jsme se rozhodli pokračovat s GamesPlayi stolních her a po kovbojském sandboxu Legendy západu jsme se vrhli do epického fantasy zážitku Euthia: Torment of Resurrection, což je původem česká hra, která jen tak mimochodem potřebuje vaši pomoc. V našem obsáhlém videu zjistíte, zda je Euthia hodna vašeho groše.

BoardGame Club #16: S Tadeášem Spoustou o Euthii + mega soutěž

Léto je za námi, sezóna před námi. Nebojte, rozhodně budeme mít o čem mluvit. Her nakonec nevyšlo vůbec málo a další zajímavý host nás provede vývojem první a druhé edice své epické deskovky. Zároveň jsme rozjeli vlastní Facebook a přichystali pro vás soutěž nevídaných rozměrů.

Nejnovější články