Máte námět či připomínku? Napište nám

Ztracený ostrov Arnak

Lost Ruins of Arnak

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
60-120 min.
více méně
Doporučený věk:
Téma:
Původní vydavatel:
Český vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Na neobydleném ostrově v dosud neprobádaných vodách oceánu nalezli badatelé stopy pradávné civilizace. Nyní stojíš v čele jedné z expedic, které se vydávají ostrov důkladně prozkoumat. Podaří se vám porazit mocné strážce a nalézt dávno ztracené artefakty?
Ztracený ostrov Arnak neotřelým způsobem kombinuje mechaniky deck buildingu, worker placementu a resource managementu. Bude to právě tvoje expedice, které se podaří odhalit tajemství ostrova?

zobrazit více zobrazit méně
Nic tady není

almachtung

Italienis

S Arnakem mám jeden problém. Na začátku mě absolutně nadchnul. Kromě krásné grafiky mi i systém hry přišel zajímavý. Dá se zde získávat body různými způsoby, navíc s rozšířením přicházejí i vlastnosti některých postav atd. Ale postupně jsem zjistila, že ve skutečnosti k vítězství lze dojít jen jedním způsobem. Respektive ve chvíli, kdy někdo z hráčů tento postup zvolí, většinou vyhraje. Ostatní prvky ve hře pak vypadají zbytečně. Po asi třetím odehrání mě hra začala nudit. Dávám tři hvězdy hlavně za zpracování a jako nakonec to není úplně blbá hra :-)

Přehledová karta

Velikost souboru: 3.2 MB

Pravidla ke stažení

Velikost souboru: 18.7 MB

Nejnovější články