Zombicide: Do zbraně

Zombicide: Gear Up

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
30 min.
více méně
Doporučený věk:
Ilustrátoři:
Původní vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Ve světě plném zombií to není žádný med a hrstka přeživších se musí při odrážení nekonečné hordy zaplavující město opravdu ohánět. Ukázalo se, že je vede jakýsi velký šéf a naším úkolem je vylákat ho ven pobitím jeho bandy zombií. Jsme připraveni vzít si zpět, co nám vzali. Nejdřív je ale čas vydat se DO ZBRANĚ!

Zombicide: Do zbraně je kooperativní hrou využívající karet a fixů, ve které se 1 až 6 hráčů ujme role přeživšího bojujícího o svůj život během zombie apokalypsy. Přeživší jsou elitními vojáky, kteří vyrazili do ulic zaplavených nemrtvými. Zde se jim musí podařit odrazit hordy zombií, které se oživují a plíží směrem k nim, dokud se neobjeví velký šéf. Právě v tomto okamžiku se musí přeživší postavit největší výzvě: Porazit velkého šéfa a celou invazi zombií ukončit!

Hra se hraje na 2 kola, v každém hráči odehrají 9 tahů. V 1. kole jde hlavně o to vyčistit ulice od hord zombie a vybavit se do 2. kola, ve kterém do hry přijde 1 ze 6 zrůd, které musíte porazit pro vítězství ve hře.

Mechanismus hry je „flip & write“. Postupně budete otáčet karty, které vám určí, jaké zbraně můžete na zombie použít. Každá zbraň má jiný tvar zásahu a ten budete stíratelnými fixy zakreslovat na karty zombie.

Máte v počítačových hrách rádi trofeje? U Zombicide: Do zbraně se můžete pokusit splnit hned několik výzev. Sice to při splnění necinkne, ale jde o ten pocit :). List s achievementy stáhnete v záložce Ke stažení.

zobrazit více zobrazit méně