Zombicide: Černý mor

Zombicide: Black Plague

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
60-180 min.
více méně
Doporučený věk:
Původní vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Vítejte v temných časech! Mocí posedlí nekromanti v honbě za zakázanými
znalostmi a nesmírnými silami rozpoutali apokalypsu na zemi. Zombie
zničily královo vojsko a nyní bloumají krajinou, šíří chaos a smrt.
Znamená to konec? Jsme prokletí, odsouzení zemřít zabarikádovaní
v našich domovech? Jsou to temné časy, ale ne pro ty, kteří se
vzepřou.

Vytas meč, natáhni kuši a připrav kouzla! Pro hrstku statečných nastal čas na... "zombicidu"

Vytvořte s přáteli sehraný tým a využijte všechny dovednosti přeživších v boji proti hordám nakažených! Zombie jsou pomocí jednoduchých pravidel a balíčku karet ovládány samotnou hrou. Splňte ůkoly v 10 scénářích na 10 různých mapách nebo si sestavte mapy vlastní z modulárních dílků. Najděte zbraně. Zabijte zombie. Čím více zombie zabijete, tím budete zkušenější, až se objeví ještě více zombii!

Obsah balení: Pravidla, 71 figurek, 9 oboustranných mapových dílů. 6 karet přeživších, 6 herních panelů, 6 barevných podstavců, 6 kostek, 48 značek, 68 žetonů, 125 karet

UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.
Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

zobrazit více zobrazit méně
Nic tady není
Nic tady není

Maskot kapely Iron Maiden brzy zamíří do českých verzí oblíbených her

Blackfire a Rexhry spojují síly nad heavy metalovým projektem.

Zombicide – desková hra plná živých i mrtvých

Zombicide je taková rodinná hra. V mnoha směrech. Kooperativní záležitost použitelná i s nehráči. Družně se potýkáte s takovou normální rodinkou zombíků. Navíc rodina her s tímhle přízviskem má už nepočítatelně členů a dokonce dvě oddělené krevní linie. Jednu ze současnosti a tu, která se vydrápala z fantasy středověku. Druhá z nich si našla cestu i na český trh. Budete-li si to přát, budou proti vám kráčet ruku v ruce lidští, vlčí i orčí zombie.

Vybíráme z deskových her: zombíci, spoj 3 s bublinami a "settleři"

Deskové a počítačové hry k sobě mají blízko a velmi často mezi oběma světy dochází k čilé výměně. Dark Souls a Fallout zamířily na vaše stoly, Space Hulk a Talisman zase do světa jedniček a nul. Nemusí jít ovšem jen o konkrétní tituly, často stačí pouhé motivy. Stačí se podívat na deskovky v článku. Zombicide se inspirovala při likvidaci hord nemrtvých, Bubliňáci by se neztratili v mobilní sféře a Settlers: Zrod Impéria nabízí trochu odlišné zpracování oblíbené strategické série.

Nejnovější články