Přispějte na charitu během streamovaného hraní D&D, Mörk Borg, Thirsty Sword Lesbians a Things from the Flood
Novinka zdroj: Evil Hat Productions

Přispějte na charitu během streamovaného hraní D&D, Mörk Borg, Thirsty Sword Lesbians a Things from the Flood

24. 5. 2023 11:53 | RPG | autor: Pavel Bareš |

Pokud máte chuť tenhle víkend strávit doma za zavřenými dveřmi, s tlustými ponožkami na nohou a hrnkem kakaa v dlaních, možná rádi uslyšíte o chystaném streamu dobrovolnické skupiny Roll for Good. Ta na sobotu 27. a neděli 28. května plánuje rozsáhlou charitativní akci, jejímž účelem je vybrat peníze na dobrou věc jedním z nejpříjemnějších možných způsobů: Hraním RPGéček.

Všechny hry na programu jsou certifikované pecky: Vizuálně úchvatné OSR RPG MÖRK BORG (naše dojmy zde), nejlepší RPG roku 2022 Thirsty Sword Lesbians, dále pak Things from the Flood, tedy dospělé (resp dospělejší) pokračování našich oblíbených Tales from the Loop… K tomu pár jednodušších, zábavných systémů a samozřejmě se bude hrát i tradiční Dungeons & Dragons

Kromě her samotných bude součástí streamu i pár rozhovorů, z nichž nejzajímavěji zní ten s Tomasem Härenstatem, ředitelem a spoluzakladatelem Free League a hlavním designérem řady jejich titulů. K tomu nějaké to sólo hraní a samozřejmě i rozdávání dárků věrným divákům.

Skupina Roll for Good v minulosti vybrala peníze pro organizace jako World Central Kitchen zajišťující stravu lidem ohroženým v humanitárních krizích nebo loňským hraním City of Mist pro organizaci Mind zaměřenou na krize mentálního zdraví. Letos peníze poputují na konto neziskovce ILGA World, tedy celosvětové organizaci zaměřené na zajišťování práv LGBTI komunit. Tento rok jde již o druhou RPG charitativní akci zaměřenou na toto téma. 

Stream bude probíhat celý víkend a můžete jej sledovat na kanále Roll for Good na Twitchi.

Nejnovější články