Na louce

Meadow

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
60-90 min.
více méně
Doporučený věk:
Původní vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Ve hře Na louce se hráči stávají pozorovateli přírody, protože právě tam se odehrávají ty nejzajímavější příběhy, v hlavních rolích se zvířaty a rostlinami. S mapou v ruce se hráči procházejí malebnou krajinou, v níž hledají inspiraci a zachycují úchvatné výhledy. Na cestě za titulem nejzkušenějšího pozorovatele je pohání vášeň, zvídavá mysl i touha po poznání záhad přírody.

Nejzkušenějším pozorovatelem se stane hráč, který získá nejvíc bodů za pozorování různých druhů zvířat, rostlin a krajiny a také za suvenýry, jež si z výletu přinese. Soutěž pak pokračuje u táboráku, kde se hráči předhánějí v tom, kdo dosáhne cíle svého dobrodružství jako první.
Hra obsahuje i mód pro jednoho hráče.

OBSAH BALENÍ:
1 hlavní deska
2 oboustranné desky s táborákem a 2 vyplňovací žetony
184 karet
12 žetonů cíle
20 žetonů stezky
12 bonusových žetonů
28 žetonů cesty
1 destička pro hru jednoho hráče
1 žeton prvního hráče
5 obálek s dodatečnými kartami
1 ukazatel kola
4 barevné značky
4 skládací stojánky na karty
1 rejstřík karet
1 návod na složení stojánků na karty
1 česká a slovenská pravidla

zobrazit více zobrazit méně
Nic tady není
Nic tady není

Italienis

Na Louce je krásná hra. Pokud jste milovníci kreslených zvířátek a kytiček, vaše srdce tady roztaje :-) Jedná se o celkem jednoduchou hru, která se po pochopení nehraje příliš dlouho. Celkem dost závisí na náhodě, ale přesto to zachraňují některé prvky, které se snaží náhodu zkrotit. Hra je celkem svižná a člověk se musí celkem soustředit na to, co se děje. Docela dost totiž záleží na tom, co udělají ostatní hráči. Existuje rozšíření, které jako jedno z mála přináší opravdu nové prvky do hry a hra je tím zajímavější.

almachtung

Nejnovější články