Na křídlech draků

Wyrmspan

Podrobnosti
Počet hráčů:
Herní doba:
90 min.
více méně
Doporučený věk:
Původní vydavatel:
Český vydavatel:
Rok vydání původní verze:
Datum vydání české verze:
Ocenění:

Jste amatérský drakolog ve světě Wyrmspan, kde se po obloze potulují draci všech tvarů, velikostí a barev. Vykopejte skrytý labyrint, který jste nedávno objevili na své půdě, a nalákejte tyto krásné tvory, aby se usídlili ve svatyni vašich jeskyní.

Během hry Na křídlech draků vybudujete útočiště pro draky všech tvarů a velikostí. Vaše svatyně začíná třemi vyhloubenými prostory - nejlevějším prostorem ve vaší Karmínové kaverně, Sluneční slují a Purpurovou průrvou. V průběhu hry budete ve své svatyni hloubit další prostory a lákat do nich draky, kteří zde budou žít, řetězit mocné schopnosti a získávat přízeň dračího cechu.

Na křídlech draků je inspirován mechanismy hry Na křídlech, avšak díky svým jedinečným prvkům je Na křídlech draků samostatnou hrou (není kompatibilní).

zobrazit více zobrazit méně

Kolik se prodalo her Na křídlech a Scythe? Studio Stonemeier Games se pochlubilo astronomickými čísly

Nahlédněte pod pokličku a do účetnictví vydavatelství Stonemaier Games.

Sledujte BoardGame Club #36 s Filipem Kráčmarem o Stateře

Jak se rodila chystaná česká deskovka, která využívá funkční váhy?

Vánočního výprodeje na Steamu se účastní i zástup deskovek

Je libo Root, Sagrada či Duchové ostrova za pár kaček?

Loňská stolní hitovka Na křídlech se brzy objeví na počítačích a Switchi

Wingspan, v českých končinách známý jako Na křídlech, je překvapivý hit loňského roku. Na veletrhu stolních her v Essenu se po něm jen zaprášilo a náklad české verze zmizel z obchodů mnohem dřív, než jste si ho stihli pořídit pod vánoční stromeček. Netrvalo dlouho a vydavatelství Stonemaier Games pověřilo polské studio Monster Couch vytvořením digitální verze, která vyjde během jara.

20 letošních stolních her, které by vás rozhodně neměly minout

Rok od roku je to s trhem stolních her horší a horší. Tedy lepší a lepší. Záleží na úhlu pohledu, zda vás neustálý příval novinek těší, nebo zda vaše peněženka pláče, zatímco ani nemáte čas si to všechno zahrát. Vycházejí skvělé hry, nadprůměrné, ale i průměrné, a pokud v deskovkách neležíte od rána do večera a rádi byste si s blížícím se koncem roku pořídili jeden z letošních klenotů, tak by vám mohl přijít vhod následující výběr.

Na křídlech – videorecenze skvělé ornitologické deskovky

Být volný jako pták, po tom alespoň jednou zatoužil snad každý. No jo, ale ne každému opeřenci je souzeno křižovat oblohu. Někteří skončí ve voliéře u zvídavých ornitologů. Ale nebojte, deskovka Na křídlech není ani náhodou zlá, ptactvo spíš oslavuje, než aby ho omezovala. A daří se jí to skvěle. Nevěříte? Tak se koukněte na další videorecenzi.

Nejnovější články