Český hokej dostane vlastní stolní adaptaci! Chystá se karetní hra Extraliga All-Stars 1993-2023
Novinka zdroj: Blackfire

Český hokej dostane vlastní stolní adaptaci! Chystá se karetní hra Extraliga All-Stars 1993-2023

5. 6. 2023 14:33 | Deskovky | autor: Patrik Hajda |

Pokud jste sledovali náš poslední BoardGame Club, pak pro vás následující zpráva nebude žádnou novinkou, jelikož k jejímu oznámení došlo právě během živého vysílání.

Naším hostem byl tehdy Michal Ekrt z vydavatelství Blackfire, který je autorem dětských deskových her Medvěd Wrr: Karetní hra a Medvěd Wrr: Poprask na kolejích, který zanechal jednoho licencovaného produktu a začal se věnovat dalšímu – hokejové extralize.

Extraliga All-Stars 1993-2023: Karetní hra zdroj: Blackfire

Jeho třetím autorským počinem, na němž spolupracuje s Petrem Bělíkem, autorem her Mafia City a Aruba, se tak stává deskovka Extraliga All-Stars 1993-2023: Karetní hra postavená na licenci českého hokeje, tedy primárně na českých hráčích.

Hra vám umožní vytvořit si svůj vlastní tým z mnoha karet hráčů, odhalit jejich synergie a bude na vás, zda upřednostníte silný útok, pevnou obranu a jak se vypořádáte s nenadálými událostmi.

Hra obsáhne všechny týmy sezóny 2022/2023 a navíc také všechny týmy, které za 30 let existence extraligy vyhrály titul. Z každého týmu přitom bude k dispozici šest hokejistů, kteří byli vybráni ve spolupráci se samotnými hokejovými kluby. Zároveň tu nebudou chybět ani ty největší legendy českého hokeje bez příslušnosti k týmům.

Extraliga All-Stars 1993-2023: Karetní hra vyjde pod hlavičkou společnosti Blackfire během letošního podzimu. Do té doby se jistě dozvíme víc o jejích mechanismech a konkrétních hráčích.

Nejnovější články