10.06.2023 - 11.06.2023

Festival deskových her Jarní Brnohraní v Lužánkách

Začátek události: 10:00

Konec události: 17:00

Středisko volného času Lužánky
Lidická 1880/50, Brno

Určené i pro začínající hráče

Vítejte ve facebookové události festivalu deskovek Jarní Brnohraní 2023! Brnohraní je akce pořádaná fanoušky deskových her pro všechny, kdo mají chuť si nějakou deskovou či karetní hru vyzkoušet. Letos se v Lužánkách koná již poněkolikáté a pokaždé nás tam navštívilo přes 1000 lidí!

Akce se bude konat 10.-11. června 2023 ve Středisku volného času v Lužánkách v Brně, které je spolu s obchodem Planeta Her pořadatelem akce. Akce se koná pravidelně a pokaždé se na ní sešlo velké množství ostřílených hráčů i lidí, kteří deskovky teprve objevují.

Hrát se bude v sobotu a v neděli - v sobotu 10-21 a v neděli 9-17. Přijít může skutečně každý! Na místě bude spousta her k vyzkoušení a spousta hermanů, kteří vám rádi vysvětlí pravidla. Hry máme pro malé i dospělé, pro každého se prostě něco najde!;) K dispozici bude přes 100 různých titulů, starších her i novinek. Hlavně přijďte!

Na akci se budou podílet přední české deskoherní firmy, jako jsou Mindok, Albi, Blackfire, Fox in the Box, BoardBros, TTgames či Rexhry a také brněnský obchůdek Planeta Her. Někteří vystavovatelé chystají i turnaje. Kromě hraní budete mít možnost deskovky i výhodně koupit přímo na stáncích firem ;-).

Na místě je možné zakoupit také drobné občerstvení, kávu či limonády.
Stejně jako v předchozích případech vám budeme moc vděční, pokud budete na akci přes Facebook zvát i své kamarády. Každá dosavadní akce se moc podařila a rádi bychom na ně navázali a potkali se v hojném počtu.

Informace o turnajích (ty teprve vykopneme), vstupném a dalších věcech najdete na stránce www.brnohrani.cz.

Nejnovější články